Hakkımızda

Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY, 2006 yılında kurulmuştur. Türkiye’de aralarında Mercedes-Benz, Fiat, Opel, Hyundai, Nissan, Kia, Skoda gibi markalara teknik danışmanlık ve ülke genelinde motor revizyonu konularında hizmet vermektedir. Ayrıca Avis, Garenta, ALD, Denizfilo, Garantifilo, Hedef Filo gibi birçok büyük kuruluşun motor yenileme işlemlerine ülke genelinde destek vermektedir. 25 ilde 41 şubesi bulunan GMY, 1.300 civarında yetkili, 6.000 civarında özel servise hizmet sunmaktadır.

www.motorrevizyonu.com; rektifiye, motor yenileme veya diğer adıyla motor revizyonu konusunda nihai tüketici olan araç sahiplerine her türlü yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

İstanbul Dudullu’da bulunan 2100 metrekare merkez servisimizde, deneyimli teknik ekip ve ekipmanlarımız ile sizlere; her türlü binek, hafif ticari, ağır vasıta ve marin motorlarının yenilenmesi konusunda yardımcı olmak için hizmet vermekteyiz.

Motor yenileme ile beraber siz müşterilerimize; yedek parça temini, turboşarj revizyonu, manüel/otomatik şanzıman revizyonu, dizel partikül filtresi temizliği gibi hizmetleri de aynı çatı altında sunmaktayız.

Her türlü istek ve sorularınız için bize 0216 573 48 24 – 573 48 25 numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz.

motor yenileme istanbul, motor rektifiye istanbul, motor revizyonu istanbul, opel motor rektefiye fiyatları, ford focus motor yenileme fiyatları, motor yenileme fiyatları 2018, motor yenileme fiyatları 2019, benzinli motor rektefiye fiyatları 2018, dizel motor rektefiye fiyatları 2018, motor yenileme maliyeti, motor honlama fiyatları, motor rektefiye kaç lira, komple motor revizyonu, silindir kapak revizyonu, silindir kapak yuva taşlama, renault 1.5 dizel motor yenileme fiyatları

2 thoughts on “Hakkımızda

 1. Ersin GÜLDAL
  Ersin GÜLDAL / Cevapla 22 Temmuz 2019 at 09:00

  Renault Clio Sembol 2002 (1.4 Benzin LPG Lİ) Model aracım yağ ve suyu karıştırıyor. Götürdüğüm usta Motor Bloğunda çatlak olduğunu tespit etti ve revizyonun gerekli olduğunu söyledi.

  Bu tür araçlarda da revizyon yapıyor musunuz?

  Bu revizyonun maliyeti sizde ne olur?

  Revizyon yerine parça değişimi olabilir mi? Bu parçanın maliyeti nedir? (Sadece Blok değişimi yapılabilir mi)

  Çok kısa mesafede kullanıyorum. Günlük 3 km gibi bu şekilde kullanmaya devam edersem ne gibi sorunlarla karşılaşırım?

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 22 Temmuz 2019 at 10:42

   Merhaba Ersin Bey,
   Eğer blokta çatlak varsa, doğrusu değişimdir. Çatlak blokta revizyon olmaz. Diğer parçalar (Krank mili, piston kolları, pistonlar) sağlamsa kullanılır. Aracı bu şekilde kullanmaya devam ederseniz motor soğutma suyu yani antifriz bozulur ve hararet yapabilir araç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir