Ford Kuga 1.5 Ecoboost Motor Tamiri

Ford Kuga aracınızda 1.5 Ecoboost motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Ford Kuga (1.5 Ecoboost) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Kuga motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Kuga 1.5 Ecoboost komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Ford Kuga motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Kuga 1.5 ecoboost motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Ford Kuga 1.5 Ecoboost komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Ford Kuga 1.5 Ecoboost Motor Tamiri

 1. kadir çolak
  kadir çolak / Cevapla 8 Haziran 2021 at 00:24

  aracım 2016 model ford kuga selective 65000 km de araç çalışırken titreme yapıyor arıza lambası yanıyordu servise götürdüğümde motor yenileme gerektiği 2.silindir arızalı olduğu belirtildi.Aracım şuan çalışıyor hareket halinde titreme çok hafif durunca artıyor.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 22 Haziran 2021 at 11:34

   Merhabalar Kadir Bey,

   ilgili aracın titremesi muhtemel olarak teklemesinden kaynaklıdır, fakat motor olup olmadığına dair bir şey söylememiz doğru olmayacaktır, aracın incelenmesi ve kompresör kaçak testleri yapılarak sizlere detaylı bilgi verilmesi faydalı olacaktır.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir