Ford Mondeo 1.6 Ecoboost Motor Tamiri

Ford Mondeo aracınızda 1.6 Ecoboost motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Ford Mondeo (1.6 Ecoboost) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Mondeo motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Mondeo 1.6 Ecoboost komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Ford Mondeo motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Mondeo 1.6 ecoboost motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Ford Mondeo 1.6 Ecoboost komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Ford Mondeo 1.6 Ecoboost Motor Tamiri

 1. Alperen
  Alperen / Cevapla 2 Kasım 2019 at 23:54

  2011 s60 t4 1.6 ecoboost 180 hp
  Subaplar yanmis conta yanik
  3.silindir gömlek çatlağı var
  Krank kol yatağında deformasyon varmış
  Bu motor rektefiye edilir mi. Randıman alınır mı garanti veriyormusunuz

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 3 Kasım 2019 at 00:06

   Merhaba Alperen Bey, çatlak Ecoboost motorlarını garantili olarak rektifiye ediyoruz ve garanti veriyoruz.

 2. Erhan
  Erhan / Cevapla 9 Ağustos 2020 at 22:29

  Merhaba. Ford C-max 1.6 ecoboost 180 hp arabamda su eksiltme sorunu var. Gömleklerde çatlak olduğu söylendi. Rektefiye yapılma şansı var mıdır? Rektefiye yapılırsa motor verimli çalışır mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir