Ford Mondeo 1.5 Ecoboost Motor Tamiri

Ford Mondeo aracınızda 1.5 Ecoboost motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Ford Mondeo (1.5 Ecoboost) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Mondeo motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Mondeo 1.5 Ecoboost komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Ford Mondeo motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Mondeo 1.5 ecoboost motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Ford Mondeo 1.5 Ecoboost komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Ford Mondeo 1.5 Ecoboost Motor Tamiri

 1. Osman ferhan kayacan
  Osman ferhan kayacan / Cevapla 15 Temmuz 2019 at 23:15

  Merhabalar. Aracımız 2011 Ford Mondeo 1.6 manuel ecobos aracımız hararet yaptı blok ve kapak %35 dediler. Yeni motor gerekli dediler. Servisten. Bulunduğumuz şehir konya. Bize nasıl yardımcı olabilirsiniz.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 16 Temmuz 2019 at 14:05

   Osman bey merhabalar,
   1.6 Ecoboost çok soruluyor maalesef, elimizde hazır motor yok, ama piston, yatak gibi bir takım malzemeleri var piyasada. Eğer blokta çatlak yoksa revizyon edilebilir. Konya’da bir bayimiz var Reksan Motor, ararsanız size yardımcı olsunlar Tel: 0332 235 33 25

 2. Bircan aydın
  Bircan aydın / Cevapla 24 Eylül 2020 at 07:17

  Günaydın
  Ford mondeo 1.5 ecoboost aracım var. Aşırı su eksilttiği için hararet yapıyor. Bu yüzden servise götürdüm. Motorun su çektiğini söylediler.tamiri için çok yüksek fiyat verdiler. Aracın motor bloğu sökülüp değişecek vs. Dediler. Bunu yapabilirmiyiz.

  • Mehmet
   Mehmet / Cevapla 21 Aralık 2020 at 16:00

   Hocam bende Ankara’da ikamet ediyorum elimde 2015 mondeo var ecoboost 1.5 su eksiltiyor servis contada sorun olabilir dedi başka herhangi bir yerinde kaçak bulamadılar Ankara’da bayiniz var mı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir