Bmw 5.20d Motor Tamiri

Bmw 5.20d aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Bmw 5.20d (F10/11 Kasa, N47 2.0L Dizel) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Bmw 5.20d motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Bmw 5.20d komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Bmw 5.20d motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Bmw 5.20d (F10/11 Kasa, N47 2.0L Dizel) motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Bmw 5.20d (F10/11 Kasa, N47 2.0L Dizel) komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Bmw 5.20d Motor Tamiri

  1. Cuneyt
    Cuneyt / Cevapla 2 Ocak 2020 at 17:49

    Bmv 2008 model 5.20 dizel . Aracimin hararet sonra si motor gitti. Yenisini ne kadara alabilirim

  2. Ayhan
    Ayhan / Cevapla 23 Ocak 2020 at 20:48

    Merhaba 2008 5 20 d 177 lik bmw aracımız yağ eksiltiyor aşırı yüklenmrlerde kara bazen beyaz duman atıyor aracın egsoz partikül filtresi sökülmüş 1 yıl önce zincir seti değiştirilmiştir 1 ay önce de turbo arızalandı ve tamir edilmiş turbo takıldı çekişte sorun yok gibi ama duman ve yağ eksiltme rahatsız ediyor yardım ve bilgilerinizi rica ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir