Audi A6 3.0 TDI Motor Tamiri

Audi A6 aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Audi A6 (3.0 Tdi Dizel) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Audi A6  3.0 TDI motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Audi A6 komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Audi A6 motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Audi A6 3.0 TDI motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Audi A6 3.0 TDI komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Audi A6 3.0 TDI Motor Tamiri

 1. Ibrahim
  Ibrahim / Cevapla 29 Temmuz 2020 at 07:25

  Merhaba
  Benim Audi a6 4g 2011 Model 280000 km
  Ilk Calistirmada bir kac saniye ses yapiyor.
  Birde ilk kalkislarda Birinci Viteste titreme yapiyor.ne yapmam gerekir

 2. Uzeyir
  Uzeyir / Cevapla 27 Haziran 2021 at 21:55

  Slm benim audi a6 3.0 tdi quattro turbo arıza yaptı turboyu yaptırdım şimdide motor sıyırmış diyorlar motor yapılacak maliyeti ne olur herhalde pistonlu biri sıyırmış araba calisiyo pistondan ses geliyor bana yardımcı olurmusunuz arabam.2004 2001 bir km de saygilar

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 28 Haziran 2021 at 12:49

   Merhabalar Üzeyir bey,

   Aracınızda ambele olayı oldu mu? eğer aracınız piston sardı ise komple motor revizyona girmesi gerekmektedir, motor durumuna göre fiyatlarda değişiklik olabilir takribi olarak çıkacak tutar 35000TL civarındadır, fakat motor açıldıktan sonra fiyatlarda değişiklik olabilir.

   motorda çıkabilecek yedek parça listesine göre fiyatlarda değişiklik olabilir, motor açıldıktan sonra ancak sizlere net maliyetler için raporlu liste sunulur.

   bilgilerinize.

 3. Ersin
  Ersin / Cevapla 1 Ekim 2021 at 07:52

  3.0tdi zincir seti degismwsi ne kadar olur sanirim motor yerinden cikariliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir