Volkswagen CC 1.4 TSI Motor Tamiri

Volkswagen CC 1.4 TSi aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, VW CC motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 metrekarelik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Bora motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Volkswagen CC 1.4 TSI komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Bora motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz VW CC motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Volkswagen CC 1.4 Tsi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Volkswagen CC 1.4 TSI Motor Tamiri

 1. Onur
  Onur / Cevapla 28 Aralık 2019 at 00:37

  Merhaba,

  2014 Volkswagen Cc 1.4 tsi 160 ps araç sahibiyim. Komple orjinal parçalarla ortalama maliyet ne olur. Kaç gün sürer.

 2. Kemal maden
  Kemal maden / Cevapla 30 Aralık 2019 at 00:30

  S a Ustam hayırlı işler
  2010 1.4 tsı cav 114990 kodlu tiguan aracımın motor sökülürken KRANK SENSÖRÜNÜN Kablosu söketinden çıkmış ve 3 kablonun hangi deliklere ait olduğunu gösterir herhangi bi şema yada bilgiye ulaşamadık . Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir