Volkswagen Polo 1.4 Tdi Motor Tamiri

Volkswagen Polo aracınızda 1.4 Tdi motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, VW Polo (1.4 Tdi) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Polo motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Vw Polo 1.4 Tdi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Polo motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Vw Polo 1.4 Tdi dizel motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Volkswagen Polo 1.4 Tdi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

5 thoughts on “Volkswagen Polo 1.4 Tdi Motor Tamiri

 1. Fatih
  Fatih / Cevapla 24 Mayıs 2019 at 21:23

  Fabia 1.4 tdi aracımda siyah duman ve yağ kaçakları var. Ortalama tamir bedeli ne olur.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 25 Mayıs 2019 at 22:52

   Fatih bey İstanbul’da ikamet ediyorsanız buyurun gelin ücretsiz bir ekspertiz yapalım. Öncelikle sitah dumanın sebebi turbo veya enjektörden de olabilir.

   • Erhan acurman
    Erhan acurman / Cevapla 17 Aralık 2019 at 23:28

    1.2 cc 12 valf 3 silindir benzinli vw skoda fabia motorlara rektefe oluyormu kaça çıkıyor maile cvp atarsanız sevinirim
    erenler.erhan@hotmail.com

 2. Elif
  Elif / Cevapla 30 Mayıs 2020 at 06:38

  Merhaba, 2012 1.2 tdi polo aracım var. Yolda önce yağ lambası sonrasında motor arıza lambası yanınca bir ustaya götürdüm. Önceki sahipleri aracı yağsız kullanmışlar. Usta motor yatağının yağ boşalttığını motorda yağ kaçağı olduğunu ve motoru açması gerektiğini söyledi. Aracımda duman atma, fazla mazot yakma vb durumlar yok. Sadece motor biraz sesli çalışıyor. Ortalama ücret sizce ne kadar olur? Götürdüğüm usta motoru açmadan fiyat veremeyeceğini belirtiyor.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 30 Haziran 2020 at 09:06

   Elif Hanım, motorun gerçekten açılması gerekiyor mu görmeden birşey söylememiz çok zor. Siz hangi ildesiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir