Dacia Duster 1.5 Dci Motor Tamiri

Dacia Duster 1.5 Dci aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Dacia Duster motor tamiri işlemini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 farklı lokasyonlarda kendi servislerimizde, Dacia Duster 1.5 Dci motor rektifiye işlemleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Dacia Duster Motor Tamiri

Dacia Duster Motor Tamiri Fiyatları

Güncel Dacia Duster 1.5 Dci komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Motor Revizyonu – İstanbul Anadolu: 02165734825 / 05413495682
Motor Revizyonu – İstanbul Avrupa: 02123253725 / 05330907188
Motor Revizyonu – Ankara: 03122781390 / 05522861598
Motor Revizyonu – İzmir: 02325045106 / 05522791288

Garantili Dacia Duster 1.5 Dci Motor Revizyonu

GMY motor rektifiye servis sisteminin merkez servislerinde gerçekleştirilen bütün Duster 1.5 Dci dizel motor rektifiye işlemlerinde, orijinal veya eşdeğer parçalar kullanmaktayız. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edilmektedir. Montaj işlemleri İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki kendi merkez servislerimizde yapılmaktadır. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerimize garanti sağlayabilmekteyiz.

Ekonomik Duster 1.5 Dci Motor Revizyonu

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Dacia Duster motor rektifiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Dacia Duster 1.5 Dci komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Komple Duster Motor Rektifiye

Dacia Duster motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Dacia Duster 1.5dci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Servislerimizde aynı zamanda Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olan Atco Otomatik Şanzıman‘ın montaj işlemleri de garantili olarak sunulmaktadır.

One thought on “Dacia Duster 1.5 Dci Motor Tamiri

  1. Anıl demirci
    Anıl demirci / Cevapla 7 Ocak 2020 at 00:54

    Selamın aleyküm Bende 2015 Duster var 4*4 140 beygir yazılım atıldı geçen iki ay içerisinde hem kendi turbosu hem yeni aldığım turboyu yedi şimdide sanki soğukken silindirlerde bi titreme gibi bir şey oluyor egr iptali DPF iptali yapıldı aşırı şekilde duman atmaya başladı bana. Bununla ilgili ne işlem yapmamız gerekiyor söyleme sansınız var mi bir de fiyat ne çıkar çok teşekkürler şimdiden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir