Ford Fiesta 1.4 Tdci Motor Tamiri

Ford Fiesta aracınızda 1.4 Tdci motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Ford Fiesta DV4 (1.4 Tdci) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Fiesta motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Fiesta komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Ford Fiesta motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Fiesta 1.4 Tdci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Ford Fiesta 1.4 Tdci DV4 motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

7 thoughts on “Ford Fiesta 1.4 Tdci Motor Tamiri

 1. servet
  servet / Cevapla 6 Ağustos 2019 at 23:25

  2005 fort fiesta 1 4 tdci motor yag kaoagindan hava ve buhar çıkıyor sebebi nedir rektefe mi gelmis tir ne yaoa biliriz

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 10 Ağustos 2019 at 08:08

   Servet Bey, her araç yağ kapağından bir miktar buhar atar. Eğer aşırı buhar atıyorsa, segmanlarınız ve silindirleriniz aşınmış demektir bu da rektifiye ihtiyacı doğuracaktır. Eğer istanbul’da iseniz buyurun gelin aracınıza bir bakalım.

  • Yusuf Çeliker
   Yusuf Çeliker / Cevapla 8 Ekim 2019 at 10:59

   2007 1.4 dizel fort fiesta aracım yağ eksiltmi yor su eksiltme yok çekiş mükemmel ama duman atıyor siyah ve gri veya mavi gibi, motorda tekleme yok çalışırken o kadar güzel ses geliyorki sanki sıfır motor yanlız ecufost yazılım var.

   • motorrevizyonAdmin
    motorrevizyonAdmin / Cevapla 10 Ekim 2019 at 20:02

    Yusuf Bey, öncelikle yazılımı iptal ettirmenizi öneririz. Zira bu tip uygulamalar motorun standart dışı çalışmalarına neden olmaktadır.

 2. Inanç
  Inanç / Cevapla 25 Kasım 2019 at 22:22

  Selamlar 2004 fiesta 1.4 dizel aracın mavi duman atıyor çekişi super ses yok motordan sebebi nedir usta 4 lt yag yerine motor yagi 5 lt koydu normal mi yoksa 4 lt mi yag aliyor

 3. Omer
  Omer / Cevapla 19 Ocak 2020 at 08:57

  Selamlar Aracim 1.4 dizel fiesta 3 marsa çalışıyor akusu iyi bide motor kapağının üst yag konulan kapak kenarlardan yag sızdırıyor çantamı değişmeli birde motordan duman üfleme var yag cibugdanda da geliyor 220 binde araç ne yapmaliyim

 4. serdar
  serdar / Cevapla 19 Temmuz 2020 at 22:59

  ford fiesta van 1.4 tdci aracı almayı düsünüyorum..Motor rektefesi ortalama ne kadar tutar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir