Dacia Sandero 1.5 Dci Motor Tamiri

Dacia Sandero aracınızda 1.5 Dci motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Dacia Sandero K9K (1.5 Dci) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orjinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Dacia Sandero motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmektedir. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Dacia Sandero motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Dacia Duster 1.5dci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Dacia Sandero 1.5Dci K9K motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Dacia Sandero 1.5 Dci Motor Tamiri

 1. Serdar
  Serdar / Cevapla 4 Haziran 2021 at 07:48

  Sn. Yetkili iyi günler
  Ben Dacia Sandero Stepway almak isitiyorum fakat km olarak kaç binde motor rektefiye istiyor birmiyorum bu konu ile ilgili bilginiz var ise benimle payaşırmısınız.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 8 Haziran 2021 at 14:40

   Merhabalar Serdar Bey,

   araçlar için net km belirtmemiz zor bu kullanıcının aracına yaptırdığı bakım aralığı ve hor kullanmasına nazaran değişebilir.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir