Dacia Sandero 1.5 Dci Motor Tamiri

Dacia Sandero 1.5 Dci aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Dacia Sandero motor tamiri işlemini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 farklı lokasyonlarda kendi servislerimizde, Dacia Sandero 1.5 Dci motor rektifiye işlemleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Dacia Sandero Motor Tamiri

Dacia Sandero Motor Tamiri Fiyatları

Güncel Dacia Sandero 1.5 Dci komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Motor Revizyonu – İstanbul Anadolu: 02165734825 / 05413495682
Motor Revizyonu – İstanbul Avrupa: 02123253725 / 05330907188
Motor Revizyonu – Ankara: 03122781390 / 05522861598
Motor Revizyonu – İzmir: 02325045106 / 05522791288

Garantili Dacia Sandero 1.5 Dci Motor Revizyonu

GMY motor rektifiye servis sisteminin merkez servislerinde gerçekleştirilen bütün Duster 1.5 Dci dizel motor rektifiye işlemlerinde, orijinal veya eşdeğer parçalar kullanmaktayız. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edilmektedir. Montaj işlemleri İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki kendi merkez servislerimizde yapılmaktadır. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerimize garanti sağlayabilmekteyiz.

Ekonomik Sandero 1.5 Dci Motor Revizyonu

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Dacia Sandero motor rektifiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Dacia Sandero 1.5 Dci komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Komple Sandero Motor Rektifiye

Dacia Sandero motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Dacia Sandero 1.5dci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Servislerimizde aynı zamanda Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olan Atco Otomatik Şanzıman‘ın montaj işlemleri de garantili olarak sunulmaktadır.

2 thoughts on “Dacia Sandero 1.5 Dci Motor Tamiri

 1. Serdar
  Serdar / Cevapla 4 Haziran 2021 at 07:48

  Sn. Yetkili iyi günler
  Ben Dacia Sandero Stepway almak isitiyorum fakat km olarak kaç binde motor rektefiye istiyor birmiyorum bu konu ile ilgili bilginiz var ise benimle payaşırmısınız.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 8 Haziran 2021 at 14:40

   Merhabalar Serdar Bey,

   araçlar için net km belirtmemiz zor bu kullanıcının aracına yaptırdığı bakım aralığı ve hor kullanmasına nazaran değişebilir.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir