Opel Corsa 1.4i Motor Tamiri

Opel Corsa aracınızda 1.4 benzinli motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Opel Corsa (1.4i) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Opel Corsa motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Opel Corsa 1.4i komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Opel Corsa motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Opel Corsa 1.4 benzinli motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Opel Corsa 1.4i motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Opel Corsa 1.4i Motor Tamiri

 1. Özgür
  Özgür / Cevapla 16 Ocak 2020 at 23:31

  Merhaba 2005 corsa 1.2 benzinli aracımda tekleme ve sürekli devir düşüklüğü ara sıra stop etme sorunu car. Araç 340 bin km de rektifiye yaptırmak istiyorum, ne kadara çıkar en son

 2. Mesut Evsen
  Mesut Evsen / Cevapla 1 Mayıs 2021 at 00:57

  2001 Opel borsa 1.4 benzinli komple motor yenileme fiyatı ne kadar çıkar ,Ne zamanda biter ?
  Teşekkür ederim

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 3 Mayıs 2021 at 12:05

   merhabalar Mesut Bey,

   takribi olarak 11000 TL fakat motor açıldıktan sonra fiyatlarda motor durumuna göre değişimler olabilir, 12 iş günü zamanı bulabilir.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir