Bmw 3.16i Motor Tamiri

Bmw 3.16i aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Bmw 3.16i (F30 Kasa, N20 2.0L Benzinli ve N13 1.6L benzinli) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Bmw 3.16i motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Bmw 3.16i komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Bmw 3.16i motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Bmw 3.16i (F30 Kasa, N20 2.0L Benzinli) motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Bmw 3.16i (F30 Kasa, N20 2.0L Benzinli-N13 1.6L Benzinli) komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Bmw 3.16i Motor Tamiri

 1. selçuk
  selçuk / Cevapla 11 Haziran 2019 at 19:55

  merhaba hayırlı işler.bmw f30 n13 motor için ortalama rektefiye fiyatı alabilirmiyim acaba?
  Teşekkürler.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 12 Haziran 2019 at 18:30

   Selçuk bey merhaba
   Bu motorlarda eksantrik milleri ve okuyucularda bazen sorunlu olabiliyor. Eksantrik milleri ve okuyucular hariç; motor rektefiye+yedek parça+mekanik işçilik size 9-10 bin TL gibi bir masraf çıkabilir. Eğer eksantrik milleri ve okuyucularda sıkıntı varsa masraf artabilir.

 2. Yusuf
  Yusuf / Cevapla 1 Haziran 2020 at 23:06

  Slm 316 ti 2003 motoru kaça yapilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir