Ford Tourneo Courier 1.6 Tdci Motor Tamiri

Ford Tourneo aracınızda 1.6 Tdci motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Ford Tourneo Courier DV6 (1.6 Tdci) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Tourneo motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Tourneo Courier 1.6 Tdci komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Ford Tourneo Courier motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Tourneo Courier 1.6 Tdci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Ford Tourneo Courier 1.6 Tdci DV6 motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Ford Tourneo Courier 1.6 Tdci Motor Tamiri

 1. Emin
  Emin / Cevapla 30 Temmuz 2019 at 21:40

  Sa hazır motor varmı elinizde ford courier araç

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 31 Temmuz 2019 at 09:47

   Emin bey merhaba,
   Araç 1.5 Dizel mi? 1.6 Dizel mi? Şasi bilgisi verebilirseniz yeni hazır motor için fiyat verebiliriz. İsterseniz 0533 349 56 82 numaralı telefondan da görüşebiliriz.

 2. Emin
  Emin / Cevapla 1 Ağustos 2019 at 20:04

  Ford courier 1.6 motor bitik elinizde temiz motor varmı fiyatı nedir yeriniz nerde

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 3 Ağustos 2019 at 10:08

   Merhaba Emin bey,
   1.6 TDCI Euro5 için yeni orijinal faturalı belgeli size komple motor temin edebiliriz. Çıkma olarak bizde yok, ancak mevcut motor blok sağlamsa revizyon için yardımcı oluruz. 0533 349 56 82 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir