Volkswagen Jetta 1.6 Motor Rektifiyesi

Volkswagen Jetta araçlarınızda, 1.6 Tdi motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Volkswagen Jetta motor rektifiyesi işlemini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 farklı lokasyonlarda kendi servislerimizde, Volkswagen Jetta 1.6 Tdi motor rektifiye işlemleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Volkswagen Jetta Motor Rektifiyesi

Volkswagen Jetta Motor Tamiri Fiyatları

Güncel Volkswagen Jetta 1.6 Tdi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Motor Revizyonu – İstanbul Anadolu: 02165734825 / 05413495682
Motor Revizyonu – İstanbul Avrupa: 02123253725 / 05330907188
Motor Revizyonu – Ankara: 03122781390 / 05522861598
Motor Revizyonu – İzmir: 02325045106 / 05522791288

Garantili Volkswagen Jetta 1.6 Tdi Motor Rektifiyesi

GMY motor rektifiye servis sisteminin merkez servislerinde gerçekleştirilen bütün Volkswagen Jetta 1.6 Tdi motor rektifiye işlemlerinde, orijinal veya eşdeğer parçalar kullanmaktayız. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edilmektedir. Montaj işlemleri İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki kendi merkez servislerimizde yapılmaktadır. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerimize garanti sağlayabilmekteyiz.

Komple Volkswagen Jetta Motor Rektifiyesi

Ekonomik Volkswagen Jetta 1.6 Tdi Motor Tamiri

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Jetta motor rektifiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Volkswagen Jetta 1.6 Tdi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Jetta motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Volkswagen Jetta 1.6 Tdi motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Servislerimizde aynı zamanda Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olan Atco Otomatik Şanzıman‘ın montaj işlemleri de garantili olarak sunulmaktadır.

2 thoughts on “Volkswagen Jetta 1.6 Motor Rektifiyesi

 1. İsa
  İsa / Cevapla 1 Mayıs 2020 at 23:45

  Selamünaleyküm merhabalar Skoda roomster 1.6 TDI çay motor komple motor yaptırmak istiyorum yokuşlarda biraz verimsiz turbo bakıma girmesi gerekir sanırım bana fiyat verebilir misiniz şimdiden teşekkürler hayırlı çalışmalar

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 8 Haziran 2020 at 11:02

   İsa Bey, komple motor revizyonu 10-15 bin TL arası tutacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir