Opel Corsa 1.3 Cdti Motor Tamiri

Opel Corsa aracınızda 1.3 Cdti multijet motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Opel Corsa (1.3 Cdti) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Opel Corsa motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Opel Corsa 1.3 Cdti komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Opel Corsa motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Opel Corsa 1.3 Cdti multijet motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Opel Corsa 1.3 Cdti motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

One thought on “Opel Corsa 1.3 Cdti Motor Tamiri

  1. Ahmet Dalgıç
    Ahmet Dalgıç / Cevapla 19 Ekim 2019 at 23:08

    Merhaba araç sabah ilk çalıştırma da mavimsi bir duman atıyor egzoz dan 10-15 saniye kadar, bir ustaya gösterdim sibop lastikleri değişecek araç yağ yakıyor dedi .
    Bunun maliyeti nedir ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir