Fiat Doblo 1.3 JTD Motor Tamiri

Fiat Doblo araçlarınızda, 1.3 JTD Multijet motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Fiat Doblo motor tamiri işlemini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 farklı lokasyonlarda kendi servislerimizde, Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet motor rektifiye işlemleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Fiat Doblo Motor Tamiri

Fiat Doblo Motor Tamiri Fiyatları

Güncel Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Motor Revizyonu – İstanbul Anadolu: 02165734825 / 05413495682
Motor Revizyonu – İstanbul Avrupa: 02123253725 / 05330907188
Motor Revizyonu – Ankara: 03122781390 / 05522861598
Motor Revizyonu – İzmir: 02325045106 / 05522791288

Garantili Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet Motor Revizyonu

GMY motor rektifiye servis sisteminin merkez servislerinde gerçekleştirilen bütün Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet dizel motor rektifiye işlemlerinde, orijinal veya eşdeğer parçalar kullanmaktayız. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edilmektedir. Montaj işlemleri İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki kendi merkez servislerimizde yapılmaktadır. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerimize garanti sağlayabilmekteyiz.

Ekonomik Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet Motor Rektifiyesi

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Fiat Doblo motor rektifiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Fiat Doblo motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Fiat Doblo 1.3 JTD Multijet motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Servislerimizde aynı zamanda Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olan Atco Otomatik Şanzıman‘ın montaj işlemleri de garantili olarak sunulmaktadır.

4 thoughts on “Fiat Doblo 1.3 JTD Motor Tamiri

 1. Yusuf
  Yusuf / Cevapla 19 Mayıs 2023 at 19:50

  1.3 euro 5 doblo 340 binde 1000 km de 1 lt yağ eksiltiyor, soğuk havalarda zor çalışıyor ve ilk çalışmada duman atıyor. Rektefiye ücreti ne kadar tutar?
  İstanbul Anadolu yakasındayım.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 8 Eylül 2023 at 12:37

   Merhaba,

   Aracınızı size yakın olan Kartal servisimizde ekspertizini yaptıktan sonra koyacağımız net teşhis üzerinden fiyat teklifi teklifi yapmamız daha net olacaktır. Ortalama rektifiye ücreti 40 bin TL den başlamaktadır.

 2. Özkan
  Özkan / Cevapla 8 Eylül 2023 at 11:35

  Merhaba fiorino 2011 1.3 euro 4 motor tamirci yataktan ses geldiğini motor yenileme yapılacağını söyledi zincir yağ pompası yeni değişti kapaklarda sorun yok bunun maliyeti ne kadara çıkıyor acaba

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 8 Eylül 2023 at 11:58

   Merhaba,

   Aracınızdan gelen sesi kendimiz dinleyip teşhis koymamız daha doğru olur. Genelde bu tür sesler farklı yorumlanabilir. İstanbul kartal atco, İstanbul Levent atco, Ankara Şaşmaz , İzmir Bayraklı servislerimizden hangisini tercih etmek isterseniz ziyaret edip ücretsiz ekspertiz servisimizden yararlanabilirsiniz teşhisi doğru belirleyip ona göre fiyat vermemiz daha doğru olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir