Bmw 3.18i Motor Tamiri

Bmw 3.18i aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Bmw 3.18i (E90/91 Kasa, N43 2.0L Benzinli) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Bmw 3.18i motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Bmw 3.18i komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Bmw 3.18i motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Bmw 3.18i (E90/91 Kasa, N43 2.0L Benzinli) motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Bmw 3.18i (E90/91 Kasa, N43 2.0L Benzinli) komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

One thought on “Bmw 3.18i Motor Tamiri

  1. Ömer çokyıldırım
    Ömer çokyıldırım / Cevapla 31 Ekim 2020 at 23:37

    Merhaba bende BMW 3.18 E90 kasa 2007 model otomatik aracım var
    Aracımın motorunda bir ses geldi sonrasında stop etti ustamız muhtemelen zincir ve palet kırdı dedi onun yanında oldu ve sonrasında söktürdük sente kaçmış zincirde ve palette bir şey yok dedi sentesini ayarladı ve topladı çalıştırdık motor aşırı silkeliyor ve ustamız bujileri sökerek pistonlardaki komrösörü ölçtü üçüncü pistonun hiç çalışmadığını söyledi muhtemelen sekman kırmış dedi ve motor komle açılıp motor yapılması gerektiğini söyledi ben şu an söktürmedim araştırarak daha uygun ve daha güvenilir bir yerde yaptırmak istiyorum bu sebebten mümkünse sizdende fiyat almak istiyorum
    5323050110

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir