Volkswagen Golf 1.6 FSI Motor Tamiri

Volkswagen Golf 1.6 FSI aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, VW Golf motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Golf motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Volkswagen Golf 1.6 Fsi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Golf motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz VW Golf 1.6 FSI motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Volkswagen Golf 1.6 Fsi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 25 ve 0541 349 56 82 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Volkswagen Golf 1.6 FSI Motor Tamiri

 1. Adem akmeydan
  Adem akmeydan / Cevapla 26 Ağustos 2020 at 22:26

  Golf 5 1.6 yari otomatik 2006 model aracimda birinci gozde kompurosor dusuklugu var denildi yani motor kapagi acilcak. Ben ise kapak acildikdan sonra rektefiye olmasi taraftariyim fiyat maliyet tablosu hakkinda bilgi alabilir iyim

 2. celal kapan
  celal kapan / Cevapla 27 Ocak 2021 at 22:13

  2006 Golf 5 1.6 FSI motor 195 bin kilometrede araca sahibim yokuş aşağı giderken motor arıza lambası bazen yanıp sönüyor ve araç gereken çekiş gücünde değil bunu hissedebiliyorum.sanayide ww ustası baktıUsta bujileri her şeyi söktü kompresör ölçümü yaptı 4 subab ın iş görmediğini gördü bujide kapkara olmuştu 11 ile 13 olması gereken değer 4 subabta 5 ile 6 arasındaydı subap değişecek subap hatası dedi ama tabii söktüğümüz zaman daha başka hatalar da ortaya çıkabilir dedi bu konu ile ilgili sizden bilgi almak istiyorum çerkezköyde oturuyorum aracı kulanıyorum .

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 29 Ocak 2021 at 16:30

   Celal Bey,

   Aracınızda buji siyahlaşma var ise araç yakıtı yapıyordur bunun sebebi ateşlemeyi kesmesinden kaynaklı olabilir veya süpaplarda yanıklık var ise yapar.
   tabi ki buna net karar verebilmek için aracı söküp, söküm işlemlerinden sonra motor ölçümleri yapılarak sizlere net cevap verilebilir.

   ama aracı görüp bakmadan da sağlıklı cevabı burada vermek zor.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir