Volkswagen Golf FSI Motor Revizyonu

Volkswagen Golf araçlarınızda, 1.6 FSI motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Volkswagen Golf motor revizyonu işlemini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 farklı lokasyonlarda kendi servislerimizde, Volkswagen Golf 1.6 FSI motor rektifiye işlemleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Volkswagen Golf Motor Revizyonu

Volkswagen Golf Motor Revizyonu Fiyatları

Güncel Volkswagen Golf 1.6 FSI komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Motor Revizyonu – İstanbul Anadolu: 02165734825 / 05413495682
Motor Revizyonu – İstanbul Avrupa: 02123253725 / 05330907188
Motor Revizyonu – Ankara: 03122781390 / 05522861598
Motor Revizyonu – İzmir: 02325045106 / 05522791288

Garantili Volkswagen Golf 1.6 FSI Motor Rektifiyesi

GMY motor rektifiye servis sisteminin merkez servislerinde gerçekleştirilen bütün Volkswagen Golf 1.6 FSI motor rektifiye işlemlerinde, orijinal veya eşdeğer parçalar kullanmaktayız. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edilmektedir. Montaj işlemleri İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki kendi merkez servislerimizde yapılmaktadır. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerimize garanti sağlayabilmekteyiz.

Ekonomik Volkswagen Golf 1.6 FSI Motor Tamiri

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Golf motor rektifiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Volkswagen Golf 1.6 FSI komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Golf motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Volkswagen Golf 1.6 FSI motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Servislerimizde aynı zamanda Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olan Atco Otomatik Şanzıman‘ın montaj işlemleri de garantili olarak sunulmaktadır.

3 thoughts on “Volkswagen Golf FSI Motor Revizyonu

 1. Adem akmeydan
  Adem akmeydan / Cevapla 26 Ağustos 2020 at 22:26

  Golf 5 1.6 yari otomatik 2006 model aracimda birinci gozde kompurosor dusuklugu var denildi yani motor kapagi acilcak. Ben ise kapak acildikdan sonra rektefiye olmasi taraftariyim fiyat maliyet tablosu hakkinda bilgi alabilir iyim

 2. celal kapan
  celal kapan / Cevapla 27 Ocak 2021 at 22:13

  2006 Golf 5 1.6 FSI motor 195 bin kilometrede araca sahibim yokuş aşağı giderken motor arıza lambası bazen yanıp sönüyor ve araç gereken çekiş gücünde değil bunu hissedebiliyorum.sanayide ww ustası baktıUsta bujileri her şeyi söktü kompresör ölçümü yaptı 4 subab ın iş görmediğini gördü bujide kapkara olmuştu 11 ile 13 olması gereken değer 4 subabta 5 ile 6 arasındaydı subap değişecek subap hatası dedi ama tabii söktüğümüz zaman daha başka hatalar da ortaya çıkabilir dedi bu konu ile ilgili sizden bilgi almak istiyorum çerkezköyde oturuyorum aracı kulanıyorum .

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 29 Ocak 2021 at 16:30

   Celal Bey,

   Aracınızda buji siyahlaşma var ise araç yakıtı yapıyordur bunun sebebi ateşlemeyi kesmesinden kaynaklı olabilir veya süpaplarda yanıklık var ise yapar.
   tabi ki buna net karar verebilmek için aracı söküp, söküm işlemlerinden sonra motor ölçümleri yapılarak sizlere net cevap verilebilir.

   ama aracı görüp bakmadan da sağlıklı cevabı burada vermek zor.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir