Volkswagen Passat 1.6i Motor Tamiri

Volkswagen Passat 1.6i aracınızda motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, VW Passat motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Passat motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Volkswagen Passat 1.6i komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Passat motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz VW Passat 1.6i motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Volkswagen Passat 1.6i komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 25 ve 0541 349 56 82 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Volkswagen Passat 1.6i Motor Tamiri

 1. isa
  isa / Cevapla 22 Temmuz 2019 at 09:58

  merhaba
  2004 model Passat 1.6 benzinli lpg hiç takılmadı.1000 km de 1lt ye yakın yağ yakmaya başladı.Motor yenilenmesi mi gerekiyor fiyat ne çıkar?

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 22 Temmuz 2019 at 10:57

   İsa bey,
   Aracın durumuna bakmak lazım. Yağ eksiltmeyi motordan mı, silindir kapağından mı yapıyor. Sadece kapak sökülürse masraf azalır. İstanbul’da ikamet ediyorsanız buyurun gelin yardımcı olmaya çalışalım.

 2. İrfan Şevket
  İrfan Şevket / Cevapla 23 Nisan 2021 at 05:30

  Merhaba İstanbul’da oturmadığım için aracı getirmeden sormam lazım. Aracım lpg’li ve 300 bin km yol yaptım ve artık motora yeni birşeyler yapmak gerekiyor. Yağ yakma, siyah duman ve rampada bayılma var. Kaça mal olur?

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 3 Mayıs 2021 at 11:58

   Merhabalar İrfan Bey,

   ilgili araç için takribi olarak 14000 TL maliyet çıkacaktır.

   iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir