Volkswagen Bora 1.6i Motor Tamiri

Volkswagen Bora aracınızda 1.6i benzinli motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, VW Bora motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Bora motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Vw Bora 1.6 benzinli komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Bora motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Vw Bora 1.6 benzinli motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Volkswagen Bora 1.6i benzinli komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Volkswagen Bora 1.6i Motor Tamiri

 1. Murat kurt
  Murat kurt / Cevapla 14 Haziran 2019 at 10:17

  Aracım 2000 model bora varıant yatak vuruyor yolda suan gidiyor fazla basmadan ustalar motor inecek dedı 7000 tl maliyet çıkarıyor ne kadar doğru bilemem bir de kaç km garantı veriyorsunuz 05336799004

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 14 Haziran 2019 at 12:25

   Murat bey,
   Müdahale motor inmeden alttan karteri sökülerek mi yapılacak acaba?

 2. Oguzhan
  Oguzhan / Cevapla 10 Ekim 2019 at 23:56

  99 model vw bora 1.6 sr 8v Akl motor aracım motorda uflemesi var sadece sabahları ilk çalışma da duman atıyor baskı balata durumu iyi ama motor yaptırmak istiyorum buradaki ustalar kimi 4 bin kimi 5 kimi 6 bin tutar diyor siz ne kadar fiyat bicersiniz

 3. Oğuz
  Oğuz / Cevapla 18 Kasım 2019 at 17:17

  Merhaba 2002 Bora rektefiye fiyatı 10 u bulur diyorlar doğru mu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir