Volkswagen Passat 1.4 Tsi Motor Tamiri

Volkswagen Passat aracınızda 1.4 Tsi motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, VW Passat (1.4 Tsi) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Volkswagen Passat motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Vw Passat 1.4 Tsi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Volkswagen Passat motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Vw Passat 1.4 Tsi motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Volkswagen Passat 1.4 Tsi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Volkswagen Passat 1.4 Tsi Motor Tamiri

 1. Talip
  Talip / Cevapla 29 Mart 2021 at 19:41

  Aracım golf 5 primline 2008 primline motorunu komple değiştirmek istiyorum fiyat nedir ne ile karşılaşırız iyi akşamlar

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 1 Nisan 2021 at 12:16

   Talip Bey Merhabalar,

   ilgili aracın motorundaki sorun nedir? motor kaç litrelik bir motor bilgi paylaşmanız doğrultusunda sizlere yardımcı olalım.

   iyi çalışmalar.

 2. Saim Çakır
  Saim Çakır / Cevapla 6 Mayıs 2021 at 18:20

  2009 Passat 1.4 tsı 220 000 kmde dunan atma sorunu var. Motor kaç tl olur

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 19 Mayıs 2021 at 15:11

   Merhabalar,

   çıkacak takribi masraf 15000 TL civarında olacaktır.

   iyi günler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir