Ford Fiesta 1.5 Tdci Motor Tamiri

Ford Fiesta aracınızda 1.5 Tdci motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Ford Fiesta AV5 (1.5 Tdci) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Fiesta motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Fiesta 1.5 Tdci komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Ford Fiesta motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Fiesta 1.5 Tdci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Ford Fiesta 1.5 Tdci AV5 motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

6 thoughts on “Ford Fiesta 1.5 Tdci Motor Tamiri

 1. Fatih
  Fatih / Cevapla 18 Mayıs 2019 at 23:36

  Merhabalar 2001 Fiesta sport aracımın yağ yakma sorunu var rektifiye fiyatı alabilirmiyim

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 20 Mayıs 2019 at 11:04

   Fatih bey merhaba. Araç 1.4 dizel mi? Benzinli mi acaba?

 2. Olgun türkmen
  Olgun türkmen / Cevapla 1 Temmuz 2019 at 21:22

  S.a fiesta 1.5 euro çıkma motor arıyorum elinizde mevcut varmı

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 3 Temmuz 2019 at 09:13

   Merhaba,
   Araç 1.5 dizel mi, benzinli mi?

   • Gökhan
    Gökhan / Cevapla 10 Ocak 2020 at 17:33

    Merhabalar 1.5 dizel fiestam var ve yedek su deposuna kompresör yaparak su atıyor 100 kmde 1 litre su harcıyor ustalar bu aracta rektefiye işlemi yapılmıyor cok fazla deyip sandık motor lazım olabilir dediler siz her türlü bunun tamir işlemini yapabiliyormusunuz ve ortalama bana ne kadara mal olur

    • motorrevizyonAdmin
     motorrevizyonAdmin / Cevapla 10 Ocak 2020 at 20:41

     Merhaba, bu araçlarda garantili olarak rektifiye işlemi yapılmaktadır. Sahibi olduğumuz GMY servis ağında her ay yüzlerce bu motordan yapılmaktadır. Ortalama maliyet 10-12 bin TL civarındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir