Ford Connect 1.6 Tdci Motor Rektifiye

Ford Tourneo Connect araçlarınızda, 1.6 Tdci motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Ford Tourneo Connect motor rektifiye işlemini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin İstanbul, Ankara ve İzmir’de 5 farklı lokasyonlarda kendi servislerimizde, Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci motor rektifiye işlemleri ekonomik fiyatlarla yapılmaktadır.

Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Ford Tourneo Connect Motor Rektifiye

Ford Tourneo Connect Motor Rektifiye Fiyatları

Güncel Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için aşağıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Motor Revizyonu – İstanbul Anadolu: 02165734825 / 05413495682
Motor Revizyonu – İstanbul Avrupa: 02123253725 / 05330907188
Motor Revizyonu – Ankara: 03122781390 / 05522861598
Motor Revizyonu – İzmir: 02325045106 / 05522791288

Garantili Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci Motor Revizyonu

GMY motor rektifiye servis sisteminin merkez servislerinde gerçekleştirilen bütün Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci dizel motor rektifiye işlemlerinde, orijinal veya eşdeğer parçalar kullanmaktayız. Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edilmektedir. Montaj işlemleri İstanbul Levent, İstanbul Kartal, Ankara Şaşmaz ve İzmir Bayraklı’daki kendi merkez servislerimizde yapılmaktadır. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir. Bundan dolayı bütün işlemlerimize garanti sağlayabilmekteyiz.

Ekonomik Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci Motor Rektifiyesi

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Tourneo Connect motor rektifiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Komple Ford Tourneo Connect Motor Rektifiye

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Ford Tourneo Connect motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Ford Tourneo Connect motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Ford Tourneo Connect 1.6 Tdci motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Servislerimizde aynı zamanda Türkiye’nin en büyük otomatik şanzıman merkezi olan Atco Otomatik Şanzıman‘ın montaj işlemleri de garantili olarak sunulmaktadır.

2 thoughts on “Ford Connect 1.6 Tdci Motor Rektifiye

 1. Turan SARMUSAK
  Turan SARMUSAK / Cevapla 16 Ağustos 2023 at 04:08

  Sa.. Ford connect tdcı 1.6 2016 model antifiriz eksiltmesi var devirdaim termostat kentleşme tankı orjinal Ford parçalarıyla degistirdim artı kaçak testi için fosforlu klima kaçak sivis koydum antifiriz kaçağı gözükmüyor gizli bir kaçak var arabam 2 yıldır böyle 75 binde başladı devam ediyor hararet asla normalin üstüne çıkmadı ancak egr ve kalorifer den şubelerim artı kapak conta yakması aklıma gelecek enson düşüncemdir bu konuda net bir tesis koyma inganiniz varmıdır..hayırlı işler dilerim

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 6 Eylül 2023 at 09:17

   Merhaba, aracınıza net bir teşhis koyabilmemiz için servislerimizde incelememiz gerekmektedir .Size en yakın servisimize aracınızı götürüp (İstanbul kartal, İstanbul Levent, Ankara Şaşmaz, İzmir Bayraklı) ücretsiz ekspertiz yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir