Toyota Corolla 1.4 D-4D Motor Tamiri

Toyota Corolla aracınızda 1.4 D-4D motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Toyota Corolla (1.4 Dizel) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orjinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Toyota Corolla 1.4 Dizel komple motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmektedir. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Toyota Corolla motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Toyota Corolla 1.4 D-4D motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Toyota Corolla 1.4 D-4D motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 25 ve 0541 349 56 82 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

One thought on “Toyota Corolla 1.4 D-4D Motor Tamiri

  1. Ozan ilbak
    Ozan ilbak / Cevapla 27 Ağustos 2019 at 20:30

    Aracim 14 dizel 2008 model toyota motor arıza ışığı yanıyor ve motoru kontol et ve yağ ekleme arıza uyarısı verıyor bir serviste mazot filitresı ve yağ değişti sonrasın 160 km hız çıktığımda tekrara cheak engine arızası verdı ne yapmalıyım aracım 275 binde

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir