Citroen C3 1.6 Hdi Motor Tamiri

Citroen C3 aracınızda 1.6 Hdi dizel motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Citroen C3 (1.6Hdi – DV6) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Citroen C3 motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Citroen C3 1.6 Hdi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Citroen C3 motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Citroen C3 1.6 Hdi dizel motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Citroen C3 1.6 Hdi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Citroen C3 1.6 Hdi Motor Tamiri

 1. Murat
  Murat / Cevapla 25 Kasım 2019 at 20:54

  Merhabalar 2006 model citroen c4 araca rektefiye ne kadar

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 25 Kasım 2019 at 23:13

   Merhaba Murat Bey,
   Aracınızın motoru 1.6 Hdi midir?

   • Erdal ozturk
    Erdal ozturk / Cevapla 13 Ağustos 2020 at 21:46

    2003 model 1.4 hdi 8valf c3 motorukaca revize olur

  • İhsan cetin
   İhsan cetin / Cevapla 6 Ocak 2021 at 20:18

   2003 c3 1.4 HDI 16v aracım in motorunu rektefoye yatırmak istiyorum fiyatımız ne kadar cikar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir