Peugeot 308 1.6 Hdi Motor Tamiri

Peugeot 308 aracınızda 1.6 Hdi (1.6-eHdi veya 1.6 BlueHdi) motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Peugeot 308 (1.6 Hdi, 1.6 BlueHdi, 1.6 e-Hdi) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Peugeot 308 motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Peugeot 308 1.6 Hdi veya 1.6 BlueHdi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Peugeot 308 motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Peugeot 308 1.6 Hdi dizel, 1.6 e-Hdi dizel ve 1.6 BlueHdi motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Peugeot 008 1.6 Hdi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 26 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

3 thoughts on “Peugeot 308 1.6 Hdi Motor Tamiri

 1. Erol Çınar
  Erol Çınar / Cevapla 23 Haziran 2019 at 00:54

  Selamünaleyküm fiat Scudo ya bu motoru takabilirmiyiz olur derseniz fiyatı nedir çıkma vereceginiz motor kaç bin km rededir garanti veriyormusunuz bilgilendirirseniz sevinirim

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 25 Haziran 2019 at 08:51

   Erol bey,
   Aracın üzerindeki motorun hacmi 1.6 Litre ise ruhsata işleterek takabilirsiniz. Şanzımanı da ona göre ayarlamanız lazım.
   Bizde komple 1.6 Hdi motoru yok şu an. Mevcut motoru revizyon edebiliriz.

 2. Serkan
  Serkan / Cevapla 25 Temmuz 2020 at 01:02

  308 araçım var yardımcı olabilirmisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir