Peugeot 5008 1.6 Hdi Motor Tamiri

Peugeot 5008 aracınızda 1.6 Hdi (1.6 eHdi veya 1.6 BlueHdi) motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Peugeot 5008 (1.6 Hdi, 1.6 BlueHdi, 1.6 e-Hdi) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Peugeot 5008 motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Peugeot 5008 1.6 Hdi veya 1.6 BlueHdi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Peugeot 5008 motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Peugeot 5008 1.6 Hdi dizel, 1.6 e-Hdi dizel ve 1.6 BlueHdi motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Peugeot 5008 1.6 Hdi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Peugeot 5008 1.6 Hdi Motor Tamiri

 1. korhan özhan
  korhan özhan / Cevapla 18 Nisan 2020 at 19:52

  Selamlar 2 ay kadar evvel 2010 model 259900 km de bir 5008 1.6 hdi satın aldım. aracta hafif su eksiltme problemi vardı aradık bulamadık bir hortumdaki yırtığı farkedip sorunu giderdik ve su eksiltme bitmesede cok aza indi.bir seferde yağ lambası yandı 1 litreden fazla yağ ekledik. aldığımız arkadaşa bunları kendi tamirhanesine baktırdığımız halde bir sorun varsa bak diye çok konuştuk olmadığını yağ pompasını orjinali ile değiştiğini filan anlattı hava yapmıştır su eksiltme ondandır gönül rahatlığıyla binin demesi üzerine neyse yaklaşık 2000 km yaptım yapmadım dün otobanda 130 ile giderken herhangi bir hararet vs. olmadan herşey yolunda iken bir gümbürtü koptu bir parça alta vurarak araçtan ayrıldı taş sesi gibi, arkada bir karartı kenara çektiğimde aracın bagaj kapağı yağ kaplanmış ve durana kadar yolda yağ izi durduğum yerde de yağ izleri, aracı özel servise çektik ve gördük ki blok kırılmış. aldığımız arkadaş geçmiş olsun bu bir kumar üzülmeyin inşallajh çok masraf çıkmaz filan diyor. pazartesi motor indiricez, bir hak iddia etmemşiz veya motora bakıp önceden kaynaklı bir problem olup olmadığını ispat etmemiz mümkün müdür. ve en kötü senaryo ile ne kadar masraf çıkarabilir aracım. çıkma motor mu alalım yoksa revizyon mu önerirsiniz. Yardımlarınızı rica edeceğim. izmirdeyim.

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 23 Nisan 2020 at 13:01

   Merhaba, eğer İzmir’de iseniz, İzmir bölge servisimizin yöneticisi Çağdaş beyle 05522791288

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir