Citroen C-Elysee 1.6 Hdi Motor Tamiri

Citroen C-ELYSEE aracınızda 1.6 Hdi dizel motor arızası yaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Avrupa’nın en büyük motor yenileme servis ağı GMY’nin merkez servisi olarak, Citroen C-ELYSEE (1.6Hdi – DV6) motor rektifiye ve tamir işlemlerini garantili olarak gerçekleştirmekteyiz. Aracınızın çekiş düşüklüğü, sabah geç çalışma, rampada çekmeme, egzozdan aşırı ses, motordan ses gelmesi, egzozda siyah veya mavi duman, su eksiltme, titreme gibi sorunları zamanında doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılmazsa bir süre sonra çok daha ciddi rektifiye ve tamir fiyatları ortaya çıkabilir.

Firmamızca tamiri gerçekleştirilen motorlar, Türkiye’de araç üretici firmaların tercihi olan GMY – Gelişmiş Motor Yenilemeciler servis ağında rektifiye edildikten sonra, 2100 m2’lik merkez servisimizde montaj işlemleri gerçekleştirilmektedir. Servisimizdeki araçların turbo üniteleri, yine servisimizin içerisinde bulunan turbo tamir merkezimizde revizyon ve test edilmektedir. Yakıt enjeksiyon sistemi ve enjektörler, Bosch, Siemens, Delphi gibi firmaların yetkili servislerinde kontrol ve test edilmektedir.

Birçok servis çoğu zaman ekonomik ve garantili maliyetlerle parçaları revize edip tekrar ekonomiye kazandırmak ve araç sahibine daha uygun rektefiye fiyatları ile komple motor sunmak yerine, yeni motor değişimine yönelmekte, bu da müşterilerin çok yüksek motor rektifiye fiyatları ile karşılaşmalarına neden olmaktadır.

Servisimizde motor rektifiye işlemleri orijinal veya muadil parça kullanımları ile garantili olarak yapılmaktadır. Bu sayede en ekonomik Citroen C-ELYSEE motor rektefiye fiyatları müşterilerimize sunulabilmekte, bu ücretler Citroen C-ELYSEE 1.6 Hdi komple motor fiyatına göre çok uygun olmaktadır. Referanslarımız olarak Türkiye’nin önde gelen araç kiralama şirketlerini de sizlere sunabiliriz.

Citroen C-ELYSEE motor arızası ve sorunları ile ilgili sorularınız için, konusunda uzman ekibimiz her zaman yanınızdadır. Makine mühendisleri yönetimindeki ekibimiz sizlere yaşamakta olduğunuz Citroen C-ELYSEE 1.6 Hdi dizel motor arızaları ile ilgili destek sağlamaktan memnuniyet duyacaktır.

Güncel Citroen C-ELYSEE 1.6 Hdi komple motor rektefiye ve yedek parça fiyatlarımızı öğrenmek için 0216 573 48 24 ve 0216 573 48 25 numaralı telefonlardan bizlere ulaşabilirsiniz.

5 thoughts on “Citroen C-Elysee 1.6 Hdi Motor Tamiri

 1. Turgay
  Turgay / Cevapla 1 Eylül 2019 at 18:08

  Citroen c elysee 1.6 2013 nekadara yapılır

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 10 Ekim 2019 at 19:58

   Turgay Bey, aracınız benzinli midir, dizel midir?

 2. Serhat
  Serhat / Cevapla 18 Kasım 2019 at 21:22

  2014 c elysee 1.6 hdi ne kadar a yapilir

  • motorrevizyonAdmin
   motorrevizyonAdmin / Cevapla 19 Kasım 2019 at 06:05

   Serhat Bey, garantili bir revizyon işlemi 10.000 TL civarında tutacaktır.

 3. Yalcin
  Yalcin / Cevapla 9 Eylül 2020 at 19:13

  2012 citroen c elysee 1.6 hdi aracımın yağ yakma sorunu var ortalama ne kadar masraf çıkar bilgi almak istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir